Zateplenidomu.cz | BYSTROŇ Group

zd chci zateplit dum

zd chci revitalizovat dum

zd chci si prohlednout reference

zd chci ziskat dotaci

Jste zde: Úvod Zateplení fasád

Zateplení fasád

zatepleni thProvádíme zateplení fasád bytových i rodinných domů, využíváme zateplovací systémy na bázi tepelněizolačních materiálů různých výrobců. Používáme pouze kvalitní certifikované odzkoušené zateplovací systémy, které jsou certifikovány pouze jako celý systém.

Nabízíme tyto typy zateplovacích systémů:

  • Kontaktní zateplovací systémy s tepelným izolantem polystyrenovými deskami, nově také z NANOpolystyrenu, jedná se o nejnovější zateplovací materiál, který vykazuje o 20% lepší tepelně-izolační vlastnosti
  • Kontaktní zateplovací systémy s tepelným izolantem deskami z minerální plsti

ad1) Kontaktní zateplovací systémy s tepelným izolantem polystyrenovými deskami

Jedná se o nejrozšířenější způsob vnějšího zateplení obvodových stěn budov ať již bytové nebo rodinné výstavby. Tyto zateplovací systémy se vyznačují v porovnání s ostatními poměrně nízkými pořizovacími náklady a vysokými užitnými vlastnostmi. Podle potřeby zachovávají tvar fasády, popř. se naopak velmi dobře zpracovávají při modelování nových ozdobných prvků zateplovaných fasád (šambrány okolo oken, parterové a podparapetní římsy, různé imitace nárožních kamenů apod.). Povrchovou úpravu těchto zateplovacích systémů tvoří tenkovrstvé šlechtěné omítky v různém provedení a v různých zrnitostech, a to buď již probarvené od výrobce, nebo přímo na stavbě opatřované barevnými fasádními nátěry.

ad2) Kontaktní zateplovací systémy s tepelným izolantem deskami z minerální plsti

Díky lepším difúzním vlastnostem je to vhodný způsob zateplení starších objektů, kde obvodové zdivo má díky chybějící nebo narušené izolaci proti vodě větší vlhkost. Tepelný izolant z minerálních plstí se také používá pro zateplení výškových budov v souladu s platnými požárními předpisy. Povrchovou úpravu těchto zateplovacích systémů tvoří také tenkovrstvé šlechtěné omítky v různém provedení a v různých zrnitostech, a to buď již probarvené od výrobce, nebo přímo na stavbě opatřované barevnými fasádními nátěry.

Ocenění a čestná uznání

fasada_roku_2008_prvni_zilinska_thfasada_roku_2009_na_lani_novy_jicin_thfasada_roku_2010_inpark_thcestne_uznani_stavba_2010_inpark_thcestne_uznani_dum_roku_2010_inpark_th