Zateplenidomu.cz | BYSTROŇ Group

zd chci zateplit dum

zd chci revitalizovat dum

zd chci si prohlednout reference

zd chci ziskat dotaci

Jste zde: Úvod Výměna oken

Výměna oken

okna thOkna jsou největším zdrojem úniku tepla na obvodovém plášti budovy.

K dokonalé zateplené fasádě bezesporu patří i výměna starých tepelně neizolujících oken za okna nová plastová nebo dřevěná z europrofilů s kvalitním izolačním dvojsklem.

V souvislosti se zateplením fasády Vám prostřednictvím našich smluvních partnerů zabezpečíme jejich výměnu. Ušetříte tak náklady na lešení a záruku za veškeré práce ponese pouze naše firma.

Při výměně oken spolupracujeme s firmou ALUMONT Plast s.r.o., jedná se o výrobně montážní subjekt zabývající se výrobou plastových oken a dveří. V sortimentu okna, dveře, fasády, zimní zahrady zpracováváme jeden z nejkvalitnějších plastových okenních systémů REHAU. Nabízíme také provedení utěsnění konstrukční spáry (mezera mezi oknem a ostěním) okenním těsnícím systémem firmy illbruck „i3“ . Tento systém zabraňuje vytváření tepelných mostů a splňuje požadavky na připojovací spáru dle ČSN 70540-2. Těsnící systém je tvořen vnějším, středovým a vnitřním těsněním. Na venkovní stranu jsou používány materiály zabraňující zatečení vody do spáry, ale současně umožňující její odvětrávání. Středové těsnění tvoří polyuretanová pěna, která slouží jako tepelná a zvuková izolace. Vnitřní těsnění slouží jako bariéra odolná vůči průchodu vzduchu a s ním i vlhkosti do prostoru. Z doplňkového sortimentu jsou to venkovní rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu, parapety a jiné. Všechny systémy a použité materiály představují špičku ve svém oboru a tím s prací našich zaměstnanců podtrhují kvalitu dodávaných výrobků.

Ocenění a čestná uznání

fasada_roku_2008_prvni_zilinska_thfasada_roku_2009_na_lani_novy_jicin_thfasada_roku_2010_inpark_thcestne_uznani_stavba_2010_inpark_thcestne_uznani_dum_roku_2010_inpark_th